Fergie FanPage

Zapowiedź nowej solowej płyty Fergie

Fergie w wywiadzie udzielonym dla stacji MTV wyznała, że w niedługim czasie zamierza nagrać kolejny solowy album. Jak pamiętamy, wokalistka podczas przerwy w działalności którą ogłosił w ubiegłym roku zespół The Black Eyed Peas, rozpoczęła intensywną współpracę z wieloma markami i stała się twarzą wielu kampanii reklamowych.

Do najgłośniejszych należy już kolejna współpraca z marką AVON i promocja nowego zapachu, a także współpraca z marką kosmetyków Wet’n Wild, kampania reklamowa butów i wódki Voli. Artystka w czasie przerwy od działalności zespołu występowała także gościnnie w kilku utworach znanych wokalistów m.in. DJ Poet czy Pitbull. Jak twierdzi Fergie, koncertowanie, które miało miejsce przez ostatnie kilka lat nie jest takie proste i łatwe. W głowie natomiast cały czas pojawia się wiele pomysłów na kolejną płytę i przede wszystkim jest ona gotowa aby podjąć działania zmierzające do realizacji własnych zamierzeń.

Poprzednia solowa płyta Fergie pt. ”The Duchess” wydana 19 września 2006 odniosła niekwestionowany sukces na całym świecie, sprzedając się w ilości 6,3 miliona egzemplarzy. Również w Polsce cieszyła się wielkim uznaniem fanów. Płyta gościła na wielu listach przebojów i to przez bardzo wiele tygodni. Producentem płyty był kolega z zespołu The Black Eyed Peas Will.i.am. Niemal każdy utwór z pierwszego krążka stał się hitem, jak choćby dobrze znany London Bridge, Fegalicious, Clumsy,Velvet czy Big Girls Don’t Cry. Solowa płyta jaką wydała Fergie zawiera zarówno spokojne jak i szybsze utwory. Podczas jej nagrywania Fergie zaprosiła do współpracy Ritę Marley, Ludacris, The I-Threes, will.i.am oraz BEP.

Miejmy nadzieję, że skoro sama wokalistka przyznała, że ma wiele pomysłów na nową płytę i chęci do jej nagrania, to w niedługim czasie będziemy mogli ją kupić.

Tags: , , , ,

Napisz komentarz