Fergie FanPage

Za co fani kochają Fergie

Stacey Ann Ferguson, znana bardziej przez fanów i kolegów z zespołu jako Fergie, jest bardzo cenioną artystką. Jest droga do sławy nie była łatwa i zaczęła się w bardzo młodym wieku. Ogromny talent oraz ciężka praca jaką musiała włożyć aby znaleźć się w tym miejscu gdzie teraz jest zdobyły się z uznaniem jej fanów i za to właśnie za to ją kochają i cenią.

Po trudnych początkach w przemyśle muzycznym, Fergie spotkała Will.i.am i zaczęła śpiewać w chórkach. Szybko jednak dołączyła do kwartetu do Black Eyed Peas, stając się jednym z najmocniejszych jego filarów. Wraz zespołem odniosła ogromny sukces. Taki utwór jak Where Is The Love, Shut Up, I Gotta Feeling czy a Boom Boom Pow stały się ogromnym hitem. Ich twórczość się nie nudzi, bardzo często możemy usłyszeć ich muzykę w różnych miejscach, pomimo tego, że jakiś czas temu zawiesili działalność i nie nagrywają nowych piosenek. Fergie jest dobrze znana ze swojego potężnego głosu. Dzieciństwo spędziła biorąc udział w programach telewizyjnych t.j. Kids Incorporate (był to program o grupie nastolatków znajdujących się w grupie rockowej). Tam mogła trenować i rozwijać swój głos. Teraz Fergie jest pierwszoplanową postacią w zespole Black Eyed Peas.
Wielu członków zespołu w trakcie wspólnej pracy próbowało swoich sił w projektach solowych, udowadniając, że można stworzyć coś własnego, samodzielnie.Debiutancki album Fergie The Duchess, odniósł niekwestionowany sukces. Piosenki jak London Bridge czy Girls Big don’t cry stały się ogromnymi hitami, a sprzedaż singli przerosła najśmielsze oczekiwania. Płyta Dutchess otrzymała status platynowej w Ameryce oraz Japonii. Docenić w szczególny sposób należy to, że Fergie oraz reszta zespołu sami tworzą swoje piosenki od tekstów po muzykę, wykonanie i aranżacje.

Tags: , , ,

Napisz komentarz