Fergie FanPage

Wywiad z Fergie z okazji Dnia Matki

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki, na stronie internetowej People’s oraz Wet n Wild, ukazał się wywiad przeprowadzony z Fergi w którym odpowiadała na pytania dotyczące mamy, którą jest Terii Jackson. Padły również pytania dotyczące dzieciństwa piosenkarki. Fergie ma bardzo dobre relacje ze swoją matką, która kocha wszystko co ona robi i bardzo ją wspiera we wszystkim oraz jej bardzo pomaga. W wywiadzie możemy przeczytać, jak ciepło piosenkarka wypowiada się o swojej mamie i jakie posiada miłe wspomnienia z dzieciństwa nią związane.

Cechą, którą jest bardzo charakterystyczna dla Pani Jackosn jest jej piękny uśmiech, który zawsze jej towarzyszy.

W związku z tym, że Fergie jest międzynarodowym ambasadorem marki Wet n Wild zapytano również o sprawy dotyczące urody oraz kosmetyków. Zdaniem córki dla większości kobiet pierwszą osoba od której uczymy się być piękni są nasi rodzice w szczególności nasze matki, które przekazują nam niezbędne wskazówki jak dbać o siebie, a także jak używać kosmetyków, które mają podkreślić naszą urodę. To one jako pierwsze pokazują jak używać błyszczyka do ust…

Jedną ze sztuczek dotyczących makijażu, której nauczyła się piosenkarka od mamy jest użycie odrobiny różu na policzkach oraz tuszu do rzęs, który sprawia, że twarz staje się rozjaśniona. Na pytanie co jest najpiękniejszego i najlepszego w jej matce Fergie wyznała, że absolutnie wszystko. Chciałaby również zobaczyć ją w niecodziennym makijażu takim na „Noc żywych trupów” czyli Halloween, co było by dopełnieniem jej zawsze świetnie przegotowanego kostiumu.

Wyznała również, że jednym z kosmetyków, których Pani Tori Jackson brakowało by najbardziej są cienie do powiek, które uwielbia i używa w taki sposób aby zawsze były bardzo dopasowane do stroju jaki ma na sobie oraz do nastroju w jakim się znajduje w danym dniu.

Fergi z mamą na rozdaniu Grammy Awards 2012
Fergi z mamą na rozdaniu Grammy Awards 2012

Tags: , ,

Napisz komentarz