Fergie FanPage

Wywiad z Fergie do magazynu Self

Fergie znalazła się na lipcowej okładce magazynu Self, w którym zamieszczony został ekskluzywny wywiad którego udzieliła. Zdjęcia do wywiadu i na okładkę wykonano w Malibu w Kalifornii.

Piosenkarka wyznała, że teraz żyje w zgodzie z sobą. Prowadzi zdrowy tryb życia, przekonała się do ćwiczeń na siłowni, codzienne pije świeże soki i je zdrowe posiłki, które przyrządza wraz z mężem. Zdaje sobie sprawę z upływającego czasu, i stara się dostosować soje życie do własnych potrzeb i swojego wieku.

Przerwa od pracy w zespole Black Eyed Peas pozwoliła na rozwijanie innych zainteresować oraz pracy na innych płaszczyznach. Fergie wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych w których reklamowała buty, kosmetyki Wet n Wild, wódkę Voli Light czy perfumy i kosmetyki firmy Avon. Nagrała również piosenki ze innymi artystami t.j. DJ Poet i Pitbull.

Ze względu na brak koncertów i wyjazdów z zespołem Fergie może poświęcić więcej czasu dla najbliższej rodziny i przyjaciół, a także dla swojego ukochanego męża i dla siebie. Marzenia o dziecku ciągle się jeszcze nie spełniły. Piosenkarka twierdzi, że Josh będzie wspaniałym ojcem.

Wielkim zaskoczeniem dla fanów było wyznanie, że Fergie dba również o swoje życie duchowe. Wydawać by się mogło, że prowadzi ona bardziej rozrywkowy tryb życia w którym na takie rzeczy jak chodzenie do kościoła w sobotni wieczór nie ma czasu. Udaje się ona z mężem na mszę, by później zjeść w jego towarzystwie kolację którą on przygotowuje. Fergie wyznała, że udział w nabożeństwie pomaga im w rozwoju duchowym, który jest dla nich również bardzo ważny, poza tym Fergie bardzo lubi słuchać w kościele swojego męża który bardzo ładnie śpiewa.

Katalog stron internetowych

Tags: ,

Napisz komentarz