Fergie FanPage

Współpraca Fergie z Case Mate

Fergie podjęła współpracę z firmą Case-Mate marką znana głównie z produkcji akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Obok niej w nowej kampanii wystąpi Selena Gomez i raper Common. Będą oni wspólne promować markę i inspirować użytkowników do wyposażania swoich smartfonów, tabletów i innych przenośnych urządzeń elektronicznych w nowe akcesoria które będą uzupełnieniem ich zróżnicowanych styli i indywidualnych osobowości.

Case-Mate jest liderem w projektowaniu akcesoriów do technologii mobilnych i tabletów. Od 2006 roku, firma pomaga swoim konsumentom wyrazić swój indywidualny styl poprzez produkty, które chronią i ozdabiają urządzenia mobilne. Praca z najlepszymi projektantami z całego świata i przy użyciu najnowocześniejszych materiałów pozwoliła stworzyć bardzo szeroki wachlarz akcesoriów.

Nowe trendy i swoją nową kolekcję na wiosnę 2013 firma Case Mate będzie promować podczas imprezy, która odbędzie się w Nowym Jorku w dniu 12 września. Gospodarzem imprezy będzie Fergie wraz z Quddusem. Wydarzenia uświetni także między innymi DJ Mia Moretti.

Fergie jest bardzo podekscytowana nowym projektem. Jest zwolenniczką zmian swojego wyglądu, aby przez to wyrażać to co czuje. Urozmaicanie stroju poprzez dobór odpowiednich akcesoriów podkreśla jej styl.
Piosenkarka znalazła się na liście najlepiej ubranych gwiazd magazynu People od tego czasu zaczęła współpracę z producentem obuwia oraz marką Avon promującą nowe nuty zapachowe sygnowane jej imieniem.

Katalog Stron

Tags: , , ,

Napisz komentarz