Fergie FanPage

Fergie na okładce miesięcznika The Tasting Panel

Fergie pojawiła się na kwietniowej okładce miesięcznika The Tasting Panel, który jest opiniotwórczym pismem w branży winiarskiej i spirytusowej wydawanym od 2007 roku w Ameryce.

W piśmie zamieszczony został krótki wywiad z gwiazdą, w którym opowiada o swojej współpracy i promocji związanej z marką Voli, której jest współwłaścicielką.

Na pytanie co sprawiło, że wokalistka Black Eyed Peas zainteresowała się właśnie tą marką odpowiedziała, że Voli jak najbardziej odpowiada jej stylowi życia. Po pierwszej degustacji okazało się, że Fergie była zachwycona smakiem, poza tym wódka ma mniej kalorii niż inne. Bez obaw można zatem bawić się wraz ze znajomymi nie martwiąc się o kolejny poranek.

Artystka opowiada również jak wygląda promocja marki Voli. Jakiś czas temu znany fotograf Russell James wykonał niesamowite zdjęcia które oddają dokładnie zamysł jaki towarzyszył Fergie. Zdjęcia zostaną wykorzystane w początkowej fazie kampanii, na chwilę obecną prezentowane są już w internecie, na bilbordach oraz czasopismach w całym kraju.

Fergie w wywiadzie opowiada także o ciężkiej pracy i zabawie oraz o równowadze pomiędzy dobrą zabawą i dbaniem o siebie.

W artykule zamieszczone zostały przepisy na niskokaloryczne koktajle wykonane z Voli Light Vodkas: Fergie’s Orange Vanilla Fusion i Fergie CosLOWpolitan.

Katalog stron

Tags: , ,

Napisz komentarz