Fergie FanPage

„Feel Alive” na ścieżce dźwiękowej do filmu „Step Up Revolution”

Efektem współpracy wokalistki The Black Eyed Peas – Fergie, Pitbulla i DJ Poet jest utwór pt. „Feel Alive”, który będziemy mogli usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu „Step Up Revolution”.
Film wszedł na ekrany kin 27 lipca 2012 roku. Na soundtracku znalazł się również znany utwór Jennifer Lopez „Goin’ In”, który wykonuje wraz z artystami Flo Rida oraz Lil Jon. Na ścieżce dźwiękowej znalazły się piosenki Timbalanda, oraz M.I.A i The Cinematic Orchestra. Sprzedaż płyty w Polsce rozpoczęła się 24 lipca.

„Step Up Revolution” jest filmem przedstawiającym losy młodych ludzi pochodzących z Miami. Ich grupa nosi nazwę „The Mob”. Tańczą oni gdzie tylko się da, na ulicy w centrach handlowych czy galeriach sztuki. Mogą tańczyć w jakimkolwiek miejscu, a każda nawet najdziwniejsza lokalizacja jest dobra. Przewodnikiem w grupie jest chłopiec, który ma na imię Sean. Któregoś dnia spotyka on na swej drodze piękną nieznajomą dziewczynę nosząca imię Emily. Przyjechała ona do Miami, a jej największym marzeniem jest by zostać tancerką. Jak się okaże będzie miała niejedną okazję aby uczestniczyć w bardzo ważnych wydarzeniach, bowiem dzielnica w której mieszkają członkowie grupy „The Mob” jest zagrożona wyburzeniem. Tancerze muszą działać, aby chronić swoją okolicę, inaczej nic już nie będzie takie samo jak dawniej. Walka o marzenia jest najważniejsza.
W filmie udział wzięli Alyson Stoner także Adam G. Sevani oraz Stephen Boss.

Czy nagranie piosenki „Feel Alive” przez Fergie, będzie jej powrotem do kariery solowej?
Lider zespołu Will.I.am, udzielił niedawno wywiadu dla francuskiej stacji radiowej w której przekazał informację, że The Black Eyed Peas będzie nagrywał nowy materiał już w 2013 roku.
To na pewno bardzo dobra informacja dla tych, którzy czekali na powrót grupy na scenę muzyczną.Katalog Stron Gaper

Tags: , ,

Napisz komentarz