Fergie FanPage

37 urodziny Fergie w Las Vegas

Chociaż dzień urodzin Fergie przypada na 27.03. przyjęcie z tej okazji zostało zaplanowane na piątek 30.03. 2012 i odbyło się klubie 1OAK w Las Vegas. Fergie świętowała tam swoje 37 urodziny wraz z przyjaciółmi i rodziną.

Fergie bardzo lubi Las Vegas dlatego postanowiła zorganizować swoje urodziny właśnie tam. Jednym z gości na przyjęciu urodzinowym był piosenkarz Ne-Yo, który zaśpiewał dla jubilatki „Happy Birthday”. Dla piosenkarki został przygotowany ogromny kolorowy tort, który zwieńczony został różowym butem. Oprócz tortu na urodziny gwiazdy firma, z którą Fergie podjęła współpracę wykonała ogromną butelkę wódki Voli (wysokości około 2 m). Na butelce został umieszczony specjalny napis który upamiętnia to wydarzenie.

Josh Duhamel mąż Fergie podarował jej na urodziny kolczyki wysadzane czarnymi diamentami, piosenkarka oznajmiła to wszystkim na swoim przyjęciu urodzinowym. Była bardzo zadowolona z prezentu od męża tym bardziej że nie pytał co chce.

Podczas przyjęcia Fergie przyznała że bardzo lubi „normalność” w swoim życiu. W ubiegłym roku zespół Black Eyed Peas zrobił przerwę w karierze, aby umożliwić Fergie skoncentrowanie się na innych projektach niż muzyka, do których należą m.im linia obuwia, promowanie wódki Voli a także linia kosmetyków t.j.perfumy czy farby do włosów. Piosenkarka skupiła się również na sprawach osobistych i domowych.

Tags: , , , ,

Napisz komentarz